Strój kąpielowy Margaret M-102 Czarno-biały (97)

Produkt z poprzednich kolekcji - niedostępny. Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć podobne propozycje, które są aktualnie dostępne.
Modne panie na pewno zainteresują się modelem Margaret M-102, który jest miły dla oka i niesłychanie użyteczny, jeśli chce się podwyższyć biust (usztywniane miseczki). Ciekawy kolor i intrygująca kompozycja.
Wygodnie a zarazem intrygująco. Margaret to dwuczęściowy kostium kąpielowy polecany kobietom aktywnie spędzającym swój urlopowy czas.
Kostium wyróżnia się figami, które wspaniale układają się na ciele dając uczucie komfortu i pełnej swobody ruchów. Na biodrach - stylowy paseczek.
Biustonosz seksownie unosi i powiększa piersi eksponując to, co w nas najpiękniejsze. Miseczki usztywniane, z dodatkowymi poduszeczkami push-up (obecnymi przy rozmiarze S, M, L - w razie potrzeby można je wyjąć). Zapinany na plecach, na regulowanych ramiączkach. Wykonany z wysokogatunkowej, włoskiej tkaniny, którą poświadcza hologram umieszczony na metce producenta.