✔  BEZPŁATNA DOSTAWA W 24h       ✔   30 DNI NA WYGODNY ZWROT

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bezpieczne zakupy

4 ELEMENTY, KTÓRE GWARANTUJĄ, ŻE ZAKUPY W BIKINARIUM.PL SĄ BEZPIECZNE:

 

 
1. Certyfikat SSL, który oznacza, że Twoje dane podawane podczas składania zamówienia są szyfrowane protokołem SSL (Secure Socket Layer v3). Protokół SSL pozwala na zakodowanie przesyłanych pomiędzy klientem a sklepem danych. Szyfrowanie SSL zabezpiecza dane Klienta przed przechwyceniem przez osoby trzecie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 

2. Baza danych naszych Klientów i sposób jej zabezpieczenia został zweryfikowany przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa. Więcej informacji na ten temat znajdziejsz w naszej Polityce prywatności).

 

3. Szybkie płatności w sklepie obsługuje firma PayU, lider tego typu płatności w Polsce, która do przeprowadzenia transakcji wykorzystuje protokół SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard ochrony danych osobowych przy dokonywaniu tzw. "szybkich płatności". Więcej informacji na temat metod i bezpieczeństwa płatności znajdziesz tutaj.

 

4. Na bieżąco wsłuchujemy się w opinie naszych Klientów, uczestnicząc w programie niezależnego serwisu Opineo.pl "Słucham swoich Klientów". Ponadto sklep objęty jest programem Rzetelna Firma. Certyfikat ten jest gwarancją stałego monitoringu sklepu przez Krajowy Rejestr Długów (podmiot prowadzący program Rzetelna Firma). (szczegóły na ten temat znajdziesz tutaj).

Program Rzetelna Firma to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie promujące solidnych przedsiębiorców w Polsce. Celem programu jest szerzenie uczciwych zasad prowadzenia biznesu. Uczestnictwo w programie stanowi świadectwo najwyższych standardów prowadzonej działalności gospodarczej. Program RZETELNA FIRMA to gwarancja bezpiecznych zakupów i dobrej współpracy z naszą firmą. 

Bikinarium.pl uczestniczy w programie niezależnego serwisu Opineo.pl: "Słucham swoich Klientów". Wszelkie uwagi naszych Klientów są dla nas cenną wskazówką do ciągłego poprawiania naszej oferty i jakości obsługi.

pixel