✔  BEZPŁATNA DOSTAWA W 24h       ✔   30 DNI NA WYGODNY ZWROT

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Metody płatności

METODY PŁATNOŚCI


Udostępniamy różne metody płatności:

  • BLIK
  • Przelew (PKO BP 74 1020 4027 0000 1702 1028 3374)
  • Przy odbiorze przesyłki (płatność "za pobraniem")
  • Systemy płatności PayU, PayPal oraz IAI-Pay (w tym zapłata kartą płatniczą na zasadach określonych przez serwis PayU)
  • Voucher (bon towarowy)


Poniżej opisujemy szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych form płatności.


BLIK

Bardzo szybka i bezpieczna forma płatności. Podajesz kod BLIK i zatwierdzasz transakcję PINem w aplikacji bankowej. Nie musisz logować się do bankowości internetowej, przepisywać haseł SMS lub danych karty płatniczej. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon z aplikacją mobilną Twojego banku.


Przelew bankowy

Płatności można dokonać tradycyjnym przelewem. Numer konta: PKO BP 74 1020 4027 0000 1702 1028 3374 (Equal Group, os. Kazimierza Wielkiego 49/8, 62-200 Gniezno)

Numer konta i wszelkie dane konieczne do wpłaty znajdują się w mailu wysyłanym do Kupującego po złożeniu zamówienia. Prosimy o dokładne zapoznanie się z umieszczonymi tam informacjami. Tytuł przelewu jest podany w mailu potwierdzającym zamówienie i stanowi on połączenie numeru zamówienia i nazwiska Kupującego.

Czas zrealizowania przelewu (czyli zaksięgowania go na koncie odbiorcy) jest uzależniony od wybranej formy:

  • przelew elektroniczny w ramach jednego banku jest realizowany od kilkunastu minut do kilku godzin roboczych
  • przelew elektroniczny między dwoma różnymi bankami jest realizowany od kilku do kilkunastu godzin roboczych
  • przelew (przekaz) pocztowy jest realizowany do kilku dni roboczych.

Płatność przy odbiorze

Aby zapłacić przy odbiorze należy wybrać opcję „płatność przy odbiorze”. Płatność następuje w momencie odebrania paczki (u dostawcy Poczty Polskiej lub Kuriera DPD).


PayU – bezpieczne płatności online

W naszym sklepie mogą Państwo również płacić w wygodny i szybki sposób poprzez system PayU, który wykorzystuje certyfikat bezpieczeństwa SSL. Dla każdego Kupującego jest to wygodna forma płatności, która pozwala uregulować należność bez konieczności uzupełniania numeru konta i danych do przelewu bankowego. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie i wyborze opcji płatności „PayU” nastąpi przekierowanie na serwer PayU, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym połączeniu (chronionym certfikatem SSL) danych niezbędnych do dokonania przelewu.

Informacje dotyczące te przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a serwerem PayU i nie są udostępniane obsłudze naszego sklepu. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

Bezpieczeństwo Państwa transakcji gwarantuje Certyfikat SSL. Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.


Płatność kartą kredytową

Akceptujemy płatności kartami kredytowymi: Visa oraz MasterCard, realizowane za pośrednictwem PayU. Pozytywna autoryzacja karty jest równoznaczna z przelaniem środków z konta klienta na konto Sklepu Bikinarium.pl.

Aby dokonać płatności kartą należy w podsumowaniu zamówienia wybrać opcję „PayU”. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie nastąpi przekierowanie na serwer serwisu PayU.pl, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (certyfikat SSL) danych dotyczących swojej karty płatniczej. Po dokonaniu płatności następuje przekierowanie z powrotem na strony Sklepu Bikinarium.pl, gdzie pojawi się potwierdzenie czy transakcja została zrealizowana. Cała operacja trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Informacje dotyczące karty płatniczej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a serwerem PayU i nie są udostępniane obsłudze naszego sklepu. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.


Płatności Paypal

PayPal to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania swojego numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal można płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal.

Po wybraniu tej formy płatności i podsumowaniu zamówienia nastąpi przekierowanie na serwer serwisu PayPal, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (certyfikat SSL) danych dotyczących swojego konta PayPal.

Płatności bezpośrednie dla wybranych banków

Płatności bezpośrednio z wybranego banku to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie. Po wybraniu tej formy płatności i podsumowaniu zamówienia nastąpi przekierowanie na serwer serwisu danego banku, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (certyfikat SSL) danych dotyczących swojego konta bankowego.

Informacje dotyczące konta bankowego przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a serwerem banku i nie są udostępniane obsłudze naszego sklepu. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.


Voucher / Bon Zakupowy

Można również dokonać płatności bonem zakupowym, wprowadzając odpowiedni kod podczas wyboru formy płatności. Bon zakupowy (dostępny w różnych nominałach) można zdobyć np. poprzez udział w promocjach, konkursach i programach lojalnościowych, organizowanych przez nasz sklep.

Kod bonu zakupowego można użyć tylko raz (po użyciu kod jest już nieaktywny). Ważne zatem, aby całą kwotę bonu wykorzystać w ramach jednego zamówienia.BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

PayU.pl – bezpieczne płatności online

W naszym sklepie można płacić w wygodny i szybki sposób poprzez system PayU, który wykorzystuje certyfikat bezpieczeństwa SSL. Dla każdego Kupującego jest to wygodna forma płatności, która pozwala uregulować należność bez konieczności uzupełniania numeru konta i danych do przelewu bankowego.

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie i wyborze opcji płatności: PayU nastąpi przekierowanie na serwer PayU, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym połączeniu (chronionym certyfikatem SSL) danych do dokonania przelewu.

Dane niezbędne do dokonania przelewu przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a serwerem PayU i nie są udostępniane obsłudze sklepu Bikinarium.pl. Znane są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

Bezpieczeństwo Państwa transakcji gwarantuje Certyfikat SSL. Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej.

Nadzór NBP

Spółka PayU S.A., do której należy serwis PayU.pl, decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 15 czerwca 2007 roku uzyskała status Agenta Rozliczeniowego. W tym celu spełniła szereg wymogów, które szczegółowo określa Ustawa o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.). Agent Rozliczeniowy nadzorowany jest przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. To zobowiązuje go do przekazywania NBP aktualnego stanu rozliczeń pieniężnych.

Bezpieczeństwo

Zakupy obsługiwane przez PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z systemem PayU.pl odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.

Serwis PayU udziela również gwarancji chargeback polegającej na przejęciu odpowiedzialności finansowej za transakcje z użyciem kradzionych lub utraconych kart płatniczych. Wszystkie transakcje obsługiwane przez PayU są ponadto poddawane monitoringowi.

3D-Secure

Technologia 3D-Secure, z której korzysta serwis PayU, pomaga w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość. Dalsza autoryzacja karty przebiega tak samo, jak w przypadku transakcji niezabezpieczonych technologią 3D-Secure.

Certyfikat PCI DSS

Certyfikat PCI DSS potwierdza, że PayU spełniają wszystkie wymogi programów Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), Visa Cardholder Information Security Program (CISP), Visa International's Account Information Security (AIS), MasterCard International's Site Data Protection (SDP), American Express Data Security Standards (DSS) oraz Discover Card's DISC.

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) to światowy standard ustalony przez organizacje finansowe w celu ochrony danych posiadaczy kart oraz informacji związanych z ochroną danych osobowych. Odpowiada na zapotrzebowanie organizacji zajmujących się rozliczaniem transakcji, a także ma na uwadze potrzebę umocnienia zaufania klientów do realizowania płatności kartami za pomocą sieci Internet.

pixel