✔  BEZPŁATNA DOSTAWA W 24h       ✔   30 DNI NA WYGODNY ZWROT

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Najczęstsze pytania (FAQ)

Poniżej można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:


Kiedy otrzymam przesyłkę?

Termin otrzymania przesyłki jest uzależniony od wybranej formy dostawy. Dla przykładu: zamówienie złożone do godz. 12.00 w poniedziałek (forma dostawy: Kurier DPD, płatność zrealizowana przez system PayU lub Przelewy24) będzie dostarczone we wtorek.

Informacje na temat terminu wysyłki i przewidywanego terminu dostawy są widoczne również podczas składania zamówienia i zmieniają się dynamicznie, zależnie od wybranego przewoźnika. Lista wszystkich form dostawy (wraz z kosztem i terminami) jest dostępna na stronie: koszt i termin dostawy.


Czy mogę zapłacić za zamówienie przy odbiorze paczki?

Tak, opcja płatności "za pobraniem" jest dostępna zarówno w przypadku przesyłek Poczty Polskiej, jak i Kuriera DPD. Lista wszystkich form dostawy (wraz z kosztem i terminami) jest dostępna na stronie: koszt i termin dostawy.


Ile mam czasu na wymianę lub zwrot produktu?

W Bikinarium.pl masz aż 30 dni na wymianę lub zwrot produktu. Szczegóły są dostępne na stronie: zwroty i wymiany.


Czy mogę zamówić dwa różne rozmiary dla górnej i dolnej części kostiumu?

Wszystkie kostiumy z naszej oferty są pakowane jako gotowe komplety, zatem nie ma możliwości samodzielnego doboru rozmiaru dla górnej i dolnej części kostiumu. Natomiast w przypadku niektórych modeli (np. Liliana, Anastacia, Brooke) są przewidziane gotowe zestawy różnych rozmiarów dla górnej i dolnej części kostiumu w proporcjach większa góra/mniejszy dół lub odwrotnie. Możesz zapoznać się z ofertą wybranego zestawu rozmiarów, korzystając z filtra rozmiarów na naszej stronie: kostiumy w rozmiarach: S/M, XL/M, 3XL/ XL itp.

Ponadto mamy w naszej ofercie również majtki kąpielowe, które można zakupić osobno w dowolnym rozmiarze. Znajdziesz je w kategorii: majtki kąpielowe.


Zazwyczaj noszę rozmiar L. Czy w tym wypadku też będzie odpowiedni?

Rozmiarówki poszczególnych producentów (a nawet różnych modeli tego samego producenta) znacznie się od siebie różnią, zatem zalecamy, aby dobierać rozmiar według informacji podanych w tabeli rozmiarów. Każdy model ma indywidualną tabelę, która znajduje się zarówno nad listą wyboru rozmiaru oraz przy opisie produktu. Polecamy również skorzystanie z naszego poradnika dotyczącego mierzenia i doboru rozmiaru: Jak odpowiednio dobrać rozmiar i jak się mierzyć?

pixel