Kostium kąpielowy Agnes M-097 Śliwka (64)

Produkt z poprzednich kolekcji - niedostępny. Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć podobne propozycje, które są aktualnie dostępne.
Idealny dla wymagających miłośniczek słońca i wody strój Agnes M-097 idealnie uwypukli Twoje walory dzięki biustonoszowi z dodatkowymi, wyjmowanymi wkładkami push-up (rozmiary: S, M, L).
Zmysłowy kostium kąpielowy Agnes M-097, który zasługuje na wyróżnienie. Wyjątkowo kobiecy, wykonany z włoskiej, miękkiej tkaniny o subtelnym połysku. Intrygująca barwa dodatkowo wyróżnia go na tle innych strojów.
Biustonosz w stylu bikini. Miseczki usztywniane, wymownie podkreślają i zaokrąglają piersi optycznie powiększając je o jeden rozmiar. Przy rozmiarach S, M, L dodatkowo występują poduszeczki typu push-up, które w razie potrzeby można wyjąć. Wiązany na szyi i plecach. Ramiączka kuszą stylowym, biżuteryjnym akcentem, identycznym jaki podkreśla figi.
Wysokogatunkowa, włoska dzianina Carvico Tessuti jest odporna na blaknięcie, szybkoschnąca oraz przepuszczająca powietrze.